Od szeregu lat świadczymy pomoc prawną dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych, dążąc do połączenia prawniczego profesjonalizmu z działaniami ukierunkowanymi na oszczędność czasu i minimalizację ryzyka finansowego kontrahentów.  

 


 Zespół helice KANCELARIE współtworzą:

  • Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Bielińskiego
  • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycji Bielińskiej – Grotthuss

 Adwokat Mateusz Bieliński jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Po ukończeniu aplikacji adwokackiej w Izbie Adwokackiej w Katowicach w 2005 r. został wpisany na listę adwokatów tejże Izby i wykonuje zawód w ramach indywidualnej kancelarii.  Specjalizuje się w problematyce sporów sądowych w sprawach gospodarczych i cywilnych – w tym pracowniczych i rodzinnych.  

 

Radca prawny Patrycja Bielińska – Grotthuss jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2004 ukończyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. Od tego czasu prowadzi obsługę prawną dużych i średnich podmiotów gospodarczych. Obecnie jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w 2005 r. Specjalizuje się w problematyce kontraktów gospodarczych, własności intelektualnej, nowych technologii, ochrony konkurencji.